Today we’re reaching out to you to ask to donate and contribute to peace in Ukraine.

Donations and any other help are extremely important to our country to support the Ukrainian people and the Ukrainian army, defending not only our country but the whole world from russian aggressor.

Ukraine is being invaded by russia. Every day hundreds of civilians including children and women are killed, as russian troops ruthlessly bomb and shell Ukrainian cities.

Even your smallest support will make Ukraine stronger and get us closer to victory in the Russia-Ukraine war!


NATIONAL YOUTH NON-GOVERMENT ORGANIZATION "THE YOUTH EMPLOYMENT CENTRE"

Сurrency account:
USD
IBAN Code:
UA393006140000026004000012081
Назва банку / Name of the bank
JSC "CREDIT AGRICOLE BANK", 42/4 PUSHKINSKA STR., KYIV, 01024, UKRAINE
SWIFT code банку / Bank SWIFT Code
AGRIUAUK
Адреса підприємства / Company address
UA 21007 Вінницька, м. Вінниця, вул. Київська, б.52, кв. 95
Банки кореспонденти / Correspondent banks
Рахунок в банку кореспонденті / Account in the correspondent bank: 20586620000
SWIFT Code банку-кореспондента / SWIFT Code of the correspondent bank: AGRIFRPP
Банк кореспондент / Correspondent bank: CREDIT AGRICOLE SA (FRANCE); 12, PLACE DES ETATS-UNIS 92127 MONTROUGE CEDEX, FRANCE
Payment details:
non-refundable financial assistance

NATIONAL YOUTH NON-GOVERMENT ORGANIZATION "THE YOUTH EMPLOYMENT CENTRE"

Сurrency account:
EUR
IBAN Code:
UA393006140000026004000012081
Назва банку / Name of the bank
JSC "CREDIT AGRICOLE BANK", 42/4 PUSHKINSKA STR., KYIV, 01024, UKRAINE
SWIFT code банку / Bank SWIFT Code
AGRIUAUK
Адреса підприємства / Company address
UA 21007 Вінницька, м. Вінниця, вул. Київська, б.52, кв. 95
Банки кореспонденти / Correspondent banks
Рахунок в банку кореспонденті / Account in the correspondent bank: 20586612000
SWIFT Code банку-кореспондента / SWIFT Code of the correspondent bank: AGRIFRPP
Банк кореспондент / Correspondent bank: CREDIT AGRICOLE SA (FRANCE); 12, PLACE DES ETATS-UNIS 92127 MONTROUGE CEDEX, FRANCE
Payment details:
non-refundable financial assistance

ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ”

Валюта
ГРН
IBAN Code:
UA 393006140000026004000012081
Назва банку / Name of the bank
АТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”
ЄДРПОУ
35662522
Призначення платежу:
безповоротна фінансова допомога

Зі школи в ІТ-ішники?

Усі батьки прагнуть для своїх дітей кращого. Що ж насправді це “краще”? Можливо, “краще” - це коли дітей чекає щасливе, успішне майбутнє - коли вони отримують задоволення від своєї роботи і гарну зарплатню. Яка робота поєднує у собі всі ці складові? Сьогодні це професії майбутнього - професії зі сфери ІТ. Але як зрозуміти, що Вашій дитині під силу нелегкий шлях ІТ-ішника? Розібратись в цьому допоможе Школа Хакерів Вінницької ІТ-Академії! 

Чому саме ІТ? Уявіть собі, вже в 2020 році кожна третя вакансія в світі буде зі сфери інформаційних технологій. Все навколо нас пов`язане із розробкою - це банери, додатки, ігри, сайти, інтернет-магазини, розумні будинки, роботи, безпілотний транспорт, космічні проекти… Цей список надзвичайно великий! З розвитком технологій він постійно розширюється. Викладачі Школи Хакерів відразу вивчають усі новинки і враховують їх у навчанні. 

Чи варто в дитячому віці вивчати програмування? Відповідь на це запитання однозначна - ВАРТО! Тому що дитина вже проявляє свій інтерес до сучасних технологій, які оточують нас в повсякденному житті. Якщо почати вивчати програмування з дитинства, то вже до закінчення школи можна легко стати на перший щабель IT-спеціаліста. Цей шлях нелегкий, але Школа Хакерів дає можливість не лише поринути в світ ІТ, а й спробувати себе в ролі програміста та веб-дизайнера і зрозуміти свій подальший професійний шлях. В Школі Хакерів учні діляться на дві вікові групи: молодша група (9-12 років) і старша група (13-16 років), тож робота в таких групах комфортна та продуктивна.

Які предмети вивчають в Школі ХакерівНаші хакери вивчають Інтернет-програмування, Основи веб-дизайну, Англійську мову для ІТ і Логіку та алгоритмізацію. Вже для дітей від 13 років додається предмет Алгоритмізація та програмування на мовах С/С++. В процесі навчання учні починають вивчати складніші напрямки і технології.

Хто навчає учнів та як проходять заняття? В ІТ-Академії працюють викладачі-практики, які поставили перед собою ціль - дати дітям розуміння, що таке ІТ і привити любов до цієї сфери на власному прикладі. Немає стандартного уроку, як у класичній школі. Є ігри, цікаві практичні завдання, змагання між командами, різного роду проектні роботи та багато іншого. Але все працює на те, щоб виховати в дітей дух співробітництва і ефективної роботи в команді, яка забезпечує успішний результат і приводить до перемоги. На заняттях панує дружня атмосфера, учні мають змогу розкрити свою особистість, розвинути здібності і проявити себе.

Як довго триває навчання в Школі Хакерів? Навчатися можна до 17 років. З кожним новим курсом учень поглиблює свої знання та вміння програмувати. По завершенню курсу та виконання курсового проекту учень отримує сертифікат, який засвідчує конкретний рівень володіння технічних навичок та англійської мови і дозволяє перейти на наступний етап навчання. 

За весь період навчання учні проходять цікавий шлях юного ІТ-шника:

Beginner Hacker - це рівень новачка, учня який вже має певні навики в програмуванні, але лише на початковому етапі навчання. 

Рівень Strong Beginner Hacker засвідчує, що перший етап пройдено і учень вже має кращі навички, ніж початківець, щоб зробити перші кроки до роботи над проектом. 

Junior Hacker - учень юніор, молодший спеціаліст, який вже почав розробку власного проекту по вибраній технології. 

Strong Junior Hacker - сильний молодший початківець, який вже має певні напрацювання у власному проекті та освоїв декілька різних технологій.

Middle Hacker - кваліфікований розробник, який може похвалитись своїм першим повноцінним проектом. 

Strong Middle Hacker - сильний кваліфікований розробник, який вже працює над наступними проектами і може самостійно вдосконалювати свої уміння. 

Senior Hacker - старший учень-розробник, у якого на власному рахунку кілька різнопланових повноцінних проекти. 

Strong Senior Hacker - провідний учень-розробник, який може чітко контролювати якість і своєчасність розробки певного програмного продукту. 

Silver Hacker - розробник, який вже приймав участь у розробці щонайменше одного командного проекту, і він вільно володіє освоєними раніше технологіями. 

Gold Hacker - учень Школи Хакерів, який не боїться взятись за важкі нові проекти та з легкістю вивчає складні технології програмування. 

Platinum Hacker - вільно володіє двома мовами програмування, вміє працювати в команді. 

Master Hacker - це свого роду майстер своєї справи, який швидко і легко опановує нові технології, є гарним командним гравцем та проявляє креативність у вирішенні задач.

Black Master Hacker - надзвичайно вмілий учень-програміст, який працюючи в команді займається найсерйознішими та найважчими завданнями. 

Wizard Hacker - вміє легко розробити новий проект, при цьому допускаючи мінімальну кількість помилок, пропонує свої моделі та рішення поставлених задач. 

Team Lead Hacker - це завершальний етап навчання в Школі Хакерів, на якому учень - це не просто професіонал, це лідер, який може зібрати команду і створити спільний проект - власний веб-сайт, гру чи прикладну програму.

Випускники Школи Хакерів можуть продовжити навчання на "дорослому" курсі за бажаним напрямком зі знижками від 10 до 30%, та по завершенню отримати роботу в ІТ-компанії. Так, Школа Хакерів - це впевнений крок у майбутнє. Отож, давайте зробимо його разом! Ми вирощуємо таланти!

Контакти: Вінницька ІТ-Академія

Адреса: вул. Ващука, 20-а, м. Вінниця

тел. 067-431-19-21, 073-20-99-743

hack.intita.com

Опубліковано

4.03.2019