Про нас

lamp
Iдея створення Всеукраїнської молодіжної громадської організації (ВМГО «МЦП») виникла серед директорів обласних Молодіжних центрів праці в 2004 році, як певного громадського об’єднання, яке б відстоювало інтереси членів цього об’єднання, а саме: керівників та працівників молодіжних центрів праці, бізнес-інкубаторів, бізнес-центрів, членів трудових загонів, громадян, які займаються постійним і тимчасовим працевлаштуванням, профорієнтацією молоді та розвитком молодіжного підприємництва. 01 листопада 2007 року було проведено установчий з’їзд ВМГО «МЦП», а 29 грудня 2007 року – зареєстровано Міністерством юстиції України.
map

Основною метою якого є вивчити досвід у сфері працевлаштування молоді в Польщі та цей досвід, через конкретні засоби, впровадити в Україні.

На даний час в структуру ВМГО «МЦП» входять 18 обласних осередків, кількість членів організації – близько 150.

Вищим керівним органом організації є З’їзд, в період між З’їздами вищим керівним органом є Рада, колегіальним органом управління в період між засіданнями Ради є Правління, яке підзвітне Раді, контрольні функції фінансово-господарської діяльності виконує Ревізійна комісія, вищою посадовою особою ВМГО «МЦП» є Голова.

year start2008
Iнформація про досвід реалізації проектів:

У 2008 році спільно із ВГО «Фонд розвитку демократії» було проведено цикл громадських слухань у семи областях (Вінницька, Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська,Хмельницька, Херсонська) України, на яких було обговорено становище молоді на ринку праці (значна увага приділялась проблемі зайнятості сільської молоді).

2010

У 2010 році організація виграла конкурс проектів громадських організацій, який проводило Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, з проектом: «Трудове та патріотичне виховання молоді».

У 2010 році від Міжнародного фонду «Відродження» організація отримала фінансування на проект «Наметовий табір «Відпочивай, працюй і не сумуй»» в рамках антикризової гуманітарної програми.

2012

У 2012 році за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» організація реалізовує проект «Інформаційно-аналітична система молодіжних центрів праці та центрів працевлаштування студентів: «Робота для молоді», , який передбачає створення інтерактивної інформаційно-аналітичної системи молодіжних центрів праці та центрів працевлаштування студентів для автоматизації, уніфікації та підвищення ефективності їх роботи з молоддю та взаємодії з партнерами і між собою.

2013

У 2013 році за підтримки Благодійного фонду Богдана Гаврилишина організація реалізує міжнародний проект «Пошук нових механізмів працевлаштування молоді». Основною метою якого є вивчити досвід у сфері працевлаштування молоді в Польщі та цей досвід, через конкретні засоби, впровадити в Україні.

2014

У 2013-2014 вперше в Україні проведено галузеві ярмарки вакансій, , зокрема в ІТ сфері.
За 2014 рік провели в місті Тернополі Україно-польський семінар з питань працевлаштування молоді, зокрема на перше робоче місце. Метою заходу стало вивчення кращих практик працевлаштування молоді в Польщі а результатом підписання меморандуму співпраці між українськими та польськими структурами, які реалізують політику зайнятості молоді.

2015

У 2015 році організація виграла конкурс проектів громадських організацій, який проводило Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, з проектом: «Проведення молодіжних ярмарок вакансій та кар’єри, зокрема для внутрішньо переміщених осіб» - «ДЕНЬ КАР’ЄРИ/ PROFITDAY» - це цикл заходів, які охопили більше, як 15 областей України і поєднали у собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців та виставки всеукраїнських та регіональних компаній. Основною цільовою авдиторією проекту є молодь та внутрішньо переміщені особи. Пріоритетною сферою ярмарок є інформаційні технології та сільське господарство.

2016

У 2016 році організація провела «PROFIT DAY» - дні кар’єри - цикл заходів, які охопили більше 17 областей України і поєднали у собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців та виставки всеукраїнських та регіональних компаній. Основною цільовою авдиторією проекту є молодь та внутрішньо переміщені особи. Пріоритетною сферою ярмарок була сфера інформаційних технологій.

2017

У 2017 році ми організували дні кар’єри «PROFIT DAY» - це цикл заходів, які охопили більше половини областей України і поєднали у собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців. В заходах прийняли участь молодь та внутрішньо переміщені особи. Пріоритетною сферою ярмарок була сфера інформаційних технологій. Також спільно із Школою Хакерів Вінницької ІТ-Академії влітку в м. Вінниці було проведено 4-х тижневий ІТ-табір для дітей 10-17 років, а 23 грудня - хакатон для дітей віком від 9 до 17 років. В ньому прийняло участь близько 80 учасників. Спільно із Вінницькою ІТ-Академією реалізовуємо постійно-діючий соціальний проект “Harmony”, який передбачає навчання практикуючими програмістами молоді з функціональними обмеженнями ІТ-технологій у Вінницькому міському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія".

2018

У 2018 році Провели дводенний соціальний хакатон YEPS “Нові ІТ-рішення для працевлаштування молоді” за підтримки міністерства молоді та спорту України. Спільно із Школою Хакерів влітку в м. Вінниці провели 4-х тижневий ІТ-табір для дітей 10-17 років. Організували дні кар’єри «PROFIT DAY» в більше, ніж половині областей України - наймасовіші заходи відбулись у Луцьку, Тернополі, Одесі, Вінниці, Львові. В рамках Тижня коду ЄС - 20 жовтня 2018 року у Вінниці було проведено Хакатон “Kids for kids” - за фінансування корпорації SAP разом із Ресурсним центром ГУРТ.

2019

У 2019 році організували дні кар’єри «PROFIT DAY» в більше, ніж половині областей України - наймасовіші заходи відбулись в Києві, Тернополі, Одесі, Вінниці, Львові. Спільно із Школою Хакерів влітку у м. Вінниці провели 4-х тижневий ІТ-табір для дітей 10-17 років. У рамках допомоги учасникам АТО, провели супровід у працевлаштуванні ветеранів АТО - випускників Вінницької ІТ-Академії. Виступили співорганізатором хакатону - Kodaday. Hackathon ITA. Спільно з iHUB та Академії Cisco виступили співорганізатором просвітницького ІТ-заходу для старшокласників - Знайомтесь - Інтернет речей.