Today we’re reaching out to you to ask to donate and contribute to peace in Ukraine.

Donations and any other help are extremely important to our country to support the Ukrainian people and the Ukrainian army, defending not only our country but the whole world from russian aggressor.

Ukraine is being invaded by russia. Every day hundreds of civilians including children and women are killed, as russian troops ruthlessly bomb and shell Ukrainian cities.

Even your smallest support will make Ukraine stronger and get us closer to victory in the Russia-Ukraine war!


NATIONAL YOUTH NON-GOVERMENT ORGANIZATION "THE YOUTH EMPLOYMENT CENTRE"

Сurrency account:
USD
IBAN Code:
UA393006140000026004000012081
Назва банку / Name of the bank
JSC "CREDIT AGRICOLE BANK", 42/4 PUSHKINSKA STR., KYIV, 01024, UKRAINE
SWIFT code банку / Bank SWIFT Code
AGRIUAUK
Адреса підприємства / Company address
UA 21007 Вінницька, м. Вінниця, вул. Київська, б.52, кв. 95
Банки кореспонденти / Correspondent banks
Рахунок в банку кореспонденті / Account in the correspondent bank: 20586620000
SWIFT Code банку-кореспондента / SWIFT Code of the correspondent bank: AGRIFRPP
Банк кореспондент / Correspondent bank: CREDIT AGRICOLE SA (FRANCE); 12, PLACE DES ETATS-UNIS 92127 MONTROUGE CEDEX, FRANCE
Payment details:
non-refundable financial assistance

NATIONAL YOUTH NON-GOVERMENT ORGANIZATION "THE YOUTH EMPLOYMENT CENTRE"

Сurrency account:
EUR
IBAN Code:
UA393006140000026004000012081
Назва банку / Name of the bank
JSC "CREDIT AGRICOLE BANK", 42/4 PUSHKINSKA STR., KYIV, 01024, UKRAINE
SWIFT code банку / Bank SWIFT Code
AGRIUAUK
Адреса підприємства / Company address
UA 21007 Вінницька, м. Вінниця, вул. Київська, б.52, кв. 95
Банки кореспонденти / Correspondent banks
Рахунок в банку кореспонденті / Account in the correspondent bank: 20586612000
SWIFT Code банку-кореспондента / SWIFT Code of the correspondent bank: AGRIFRPP
Банк кореспондент / Correspondent bank: CREDIT AGRICOLE SA (FRANCE); 12, PLACE DES ETATS-UNIS 92127 MONTROUGE CEDEX, FRANCE
Payment details:
non-refundable financial assistance

ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ”

Валюта
ГРН
IBAN Code:
UA 393006140000026004000012081
Назва банку / Name of the bank
АТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”
ЄДРПОУ
35662522
Призначення платежу:
безповоротна фінансова допомога

Про нас

lamp
Iдея створення Всеукраїнської молодіжної громадської організації (ВМГО «МЦП») виникла серед директорів обласних Молодіжних центрів праці в 2004 році, як певного громадського об’єднання, яке б відстоювало інтереси членів цього об’єднання, а саме: керівників та працівників молодіжних центрів праці, бізнес-інкубаторів, бізнес-центрів, членів трудових загонів, громадян, які займаються постійним і тимчасовим працевлаштуванням, профорієнтацією молоді та розвитком молодіжного підприємництва. 01 листопада 2007 року було проведено установчий з’їзд ВМГО «МЦП», а 29 грудня 2007 року – зареєстровано Міністерством юстиції України.
map

Основною метою якого є вивчити досвід у сфері працевлаштування молоді в Польщі та цей досвід, через конкретні засоби, впровадити в Україні.

На даний час в структуру ВМГО «МЦП» входять 18 обласних осередків, кількість членів організації – близько 150.

Вищим керівним органом організації є З’їзд, в період між З’їздами вищим керівним органом є Рада, колегіальним органом управління в період між засіданнями Ради є Правління, яке підзвітне Раді, контрольні функції фінансово-господарської діяльності виконує Ревізійна комісія, вищою посадовою особою ВМГО «МЦП» є Голова.

year start2008
Iнформація про досвід реалізації проектів:

У 2008 році спільно із ВГО «Фонд розвитку демократії» було проведено цикл громадських слухань у семи областях (Вінницька, Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська,Хмельницька, Херсонська) України, на яких було обговорено становище молоді на ринку праці (значна увага приділялась проблемі зайнятості сільської молоді).

2010

У 2010 році організація виграла конкурс проектів громадських організацій, який проводило Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, з проектом: «Трудове та патріотичне виховання молоді».

У 2010 році від Міжнародного фонду «Відродження» організація отримала фінансування на проект «Наметовий табір «Відпочивай, працюй і не сумуй»» в рамках антикризової гуманітарної програми.

2012

У 2012 році за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» організація реалізовує проект «Інформаційно-аналітична система молодіжних центрів праці та центрів працевлаштування студентів: «Робота для молоді», , який передбачає створення інтерактивної інформаційно-аналітичної системи молодіжних центрів праці та центрів працевлаштування студентів для автоматизації, уніфікації та підвищення ефективності їх роботи з молоддю та взаємодії з партнерами і між собою.

2013

У 2013 році за підтримки Благодійного фонду Богдана Гаврилишина організація реалізує міжнародний проект «Пошук нових механізмів працевлаштування молоді». Основною метою якого є вивчити досвід у сфері працевлаштування молоді в Польщі та цей досвід, через конкретні засоби, впровадити в Україні.

2014

У 2013-2014 вперше в Україні проведено галузеві ярмарки вакансій, , зокрема в ІТ сфері.
За 2014 рік провели в місті Тернополі Україно-польський семінар з питань працевлаштування молоді, зокрема на перше робоче місце. Метою заходу стало вивчення кращих практик працевлаштування молоді в Польщі а результатом підписання меморандуму співпраці між українськими та польськими структурами, які реалізують політику зайнятості молоді.

2015

У 2015 році організація виграла конкурс проектів громадських організацій, який проводило Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, з проектом: «Проведення молодіжних ярмарок вакансій та кар’єри, зокрема для внутрішньо переміщених осіб» - «ДЕНЬ КАР’ЄРИ/ PROFITDAY» - це цикл заходів, які охопили більше, як 15 областей України і поєднали у собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців та виставки всеукраїнських та регіональних компаній. Основною цільовою авдиторією проекту є молодь та внутрішньо переміщені особи. Пріоритетною сферою ярмарок є інформаційні технології та сільське господарство.

2016

У 2016 році організація провела «PROFIT DAY» - дні кар’єри - цикл заходів, які охопили більше 17 областей України і поєднали у собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців та виставки всеукраїнських та регіональних компаній. Основною цільовою авдиторією проекту є молодь та внутрішньо переміщені особи. Пріоритетною сферою ярмарок була сфера інформаційних технологій.

2017

У 2017 році ми організували дні кар’єри «PROFIT DAY» - це цикл заходів, які охопили більше половини областей України і поєднали у собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців. В заходах прийняли участь молодь та внутрішньо переміщені особи. Пріоритетною сферою ярмарок була сфера інформаційних технологій. Також спільно із Школою Хакерів Вінницької ІТ-Академії влітку в м. Вінниці було проведено 4-х тижневий ІТ-табір для дітей 10-17 років, а 23 грудня - хакатон для дітей віком від 9 до 17 років. В ньому прийняло участь близько 80 учасників. Спільно із Вінницькою ІТ-Академією реалізовуємо постійно-діючий соціальний проект “Harmony”, який передбачає навчання практикуючими програмістами молоді з функціональними обмеженнями ІТ-технологій у Вінницькому міському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія".

2018

У 2018 році Провели дводенний соціальний хакатон YEPS “Нові ІТ-рішення для працевлаштування молоді” за підтримки міністерства молоді та спорту України. Спільно із Школою Хакерів влітку в м. Вінниці провели 4-х тижневий ІТ-табір для дітей 10-17 років. Організували дні кар’єри «PROFIT DAY» в більше, ніж половині областей України - наймасовіші заходи відбулись у Луцьку, Тернополі, Одесі, Вінниці, Львові. В рамках Тижня коду ЄС - 20 жовтня 2018 року у Вінниці було проведено Хакатон “Kids for kids” - за фінансування корпорації SAP разом із Ресурсним центром ГУРТ.

2019

У 2019 році організували дні кар’єри «PROFIT DAY» в більше, ніж половині областей України - наймасовіші заходи відбулись в Києві, Тернополі, Одесі, Вінниці, Львові. Спільно із Школою Хакерів влітку у м. Вінниці провели 4-х тижневий ІТ-табір для дітей 10-17 років. У рамках допомоги учасникам АТО, провели супровід у працевлаштуванні ветеранів АТО - випускників Вінницької ІТ-Академії. Виступили співорганізатором хакатону - Kodaday. Hackathon ITA. Спільно з iHUB та Академії Cisco виступили співорганізатором просвітницького ІТ-заходу для старшокласників - Знайомтесь - Інтернет речей.