Ми навчаємо онлайн - Ви залишайтесь вдома!

За ініціативи Вінницької ІТ-Академії всі, хто залишився дома можуть пройти онлайн навчання, із супроводом та підтримкою викладачів ІТ-Академії - БЕЗКОШТОВНО. Ситуація в світі з коронавірусом призвела до тривалого карантину в навчальних закладах. Ми підтримуємо всіх, хто прийняв рішення залишитись вдома, щоб запобігти розповсюдженню COVID-19 в Україні. Викладачі-практики ІТ-Академії вирішили надати доступ і особистий супровід, раніше доступного контенту тільки студентам ІТ-Академії, для всіх українців де б вони не знаходились в Україні чи за кордоном.

Саме зараз є гарний привід вивчити те, про що давно мріяли , але ніяк не наважувались. Усі бажаючі українці, незалежно від свого місця знаходження, можуть пройти онлайн навчання розроблених ІТ-Академією курсів. Навіть, якщо ви за кордоном, але бажаєте вивчати програмування та математику дистанційно - це не є перепоною. Контент платформи написаний українською, супровід та підтримка теж здійснюються державною. Усім надається можливість отримати висококваліфікований матеріал та консультування рідною мовою.

Доступ до контенту можна отримати на платформі онлайн-освіти  INTITA з таких напрямків:

У модулі “Вступ до програмування”, ви дізнаєтесь що таке програмування, функціонування комп'ютера, системи числення, алгоритми. Крім того, ви познайомитесь із мовами програмування та їх розвитком. 

Давно хочете не просто зазубрити всі теореми, означення та властивості з математики, а вміти розв’язувати математичні задачі, які потрібні в реальному житті? Тоді для вас модулі "Елементарна математика" та “Елементи вищої математики”. У модулі "Елементи вищої математики" ви познайомитесь з тими розділами вищої математики, ймовірність застосування яких у житті та програмуванні найбільша. Знання математики дають конкурентні переваги перед тими, хто її не знає, і відкривають ширший вибір проєктів та компаній, в яких ви зможете працювати. Навіть “гуманітарії” із задоволення проходять усі математичні теми розроблені ІТ-Академією, бо це дійсно - просто.

Якщо мріяли освоїти основи програмування, тоді вивчайте модуль “Алгоритмізація і програмування на мові С”. 

А якщо цікаво, як створювати власні сайти та розібратись із розміткою сторінки та не лише - тоді "Основи Інтернет програмування" саме для вас. Він містить в собі основи, які допоможуть познайомитись та поступово увійти до цікавого та різноманітного світу WEB.  Викладачі Вінницької ІТ-Академії розробили матеріал максимально доступним для ефективного засвоєння. Для нас важливо, щоб все було зрозуміло і природно. 

Ми закликаємо інші навчальні заклади, репетиторів, коучів, тренерів та всіх бажаючих теж приєднатись до ініціативи - “Ми навчаємо онлайн - Ви залишайтесь вдома!”. Разом ми зможемо організувати повноцінне навчання в період карантину та допомогти розвиватись і вдосконалюватись вам, вашим дітям, друзям, родичам, співробітникам і допомогти усім не просто пережити пандемію, а й круто “айпгрейднути” себе.

І пам’ятайте: “Ми навчаємо онлайн - Ви залишайтесь вдома!

Вінницька ІТ-Академія

https://ita.in.ua/

https://www.facebook.com/vinnytsia.itacademy

тел. 067-431-19-21

Опубліковано

23.03.2020